Wesela
Wesela

To będzie wyjątkowy dzień.
Radość, szczęście, beztroska zabawa- tylko takie emocje będą towarzyszyć Waszemu wydarzeniu.

Hotel Delfin to miejsce, w którym obsługa jest bezproblemowa, a wszystko na Twojej ślubnej liście życzeń jest załatwione. Nasz opiekun zaplanuje Wasze wydarzenie począwszy od miejsca, po dedykowane menu i dekoracje. A, miejsce na Waszą uroczystość mamy naprawdę wyjątkowe: plaża, morze, a pośrodku wszystkiego Wy i Wasi najbliżsi.Wolicie Ślub pośród zieleni? Czeka na Was piękny, zielony park.
To jedyne miejsce na Twoją wyjątkową uroczystość.

Idealnie skomponowany dzień  

Ślub w parku

Czy nie byłoby pięknie powiedzieć sobie: „Tak” w parku, pośród zieleni? Zaufajcie nam! Jesteśmy ekspertem w organizacji ceremonii zaślubin właśnie w tym miejscu.

Menu weselne

Nasz Szef Kuchni przygotuje dedykowane menu zgodne z Waszymi preferencjami. Zachwyćcie swoich gości różnorodnymi i smacznymi daniami.

Stół wiejski

Stół pełen wędlin i kiełbas przygotowywanych według staropolskich receptur. Aromatyczne kaszanki, salcesony, kabanosy, a wśród nich pieczony udziec prosięcy, którego każdy będzie chciał skosztować. Do tego smalec, ogórki kiszone, bochen chleba. To przepis na idealny dodatek do menu weselnego.

Skontaktuj się z nami

W celu omówienia planów i wizji wydarzeń firmowych, po prostu skontaktuj się z naszym dedykowanym opiekunem korzystając z danych poniżej:

Tel. 94 314 89 50 wew. 135 / 533 355 528
e-mail:gastronomia@delfinhotel.pl

Formularz kontaktowy

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

ok